Νίκη από την πρώτη Κυριακή ψάχνει ο Αδαμόπουλος!
mediadefaultimagesadamopoulos_giannis_22022014094633
Παραπολιτικά

Νίκη από την πρώτη Κυριακή ψάχνει ο Αδαμόπουλος!

Η νίκη του νυν προέδρου του ΔΣΑ είναι δεδομένη

Με τις εκλογές για τον Δικηγορικό Σύλλογο Αθηνών να πραγματοποιούνται αύριο το κύριο μέλημα του Γιάννη Αδαμόπουλου δεν είναι άλλο από το να καταφέρει να εκλεγεί από την πρώτη Κυριακή και οι εκλογές να μην τραβήξουν σε μάκρος χρονικά. Αυτήν τη φορά δεν υπάρχει υποψήφιος από τον ίδιο χώρο -όπως στις προηγούμενες ο Μιχάλης Ζαφειρόπουλος- ενώ οι υπόλοιπες υποψηφιότητες κρίνονται ως αδύναμες με εξαίρεση εκείνη του Βασίλη Αλεξανδρή ο οποίος στηρίζεται από τρεις συνδυασμούς.

Οι υποψήφιοι πρόεδροι και συνδυασμοί στις εκλογές του Δικηγορικού Συλλόγου της Αθήνας είναι:

«ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΩΝ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ»

Υποψήφιος Πρόεδρος: ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι: 24

1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου

2. ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Κωνσταντίνου

3. ΒΟΥΡΔΟΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου

4. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου

5. ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου

6. ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ του Ιωάννη

7. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος

8. ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΟΥ – ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του Χρήστου

9. ΚΑΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χαραλάμπους

10. ΚΛΕΦΤΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

11. ΚΟΥΤΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου

12. ΚΩΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Αντωνίου

13. ΛΑΡΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου

14. ΜΑΤΣΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

15. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του Αγαθοκλή

16. ΠΑΠΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη

17. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

18. ΡΑΝΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Αθανασίου

19. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΑΝΩ – ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΘΑΝΕΙΑ) του Διονυσίου

20. ΤΖΟΥΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Φωτίου

21. ΤΣΙΡΟΒΑΣΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου

22. ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Θεοδώρου

23. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ

24. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ (ΤΙΤΟΣ) του Δημητρίου

______________________

«ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ ΑΘΗΝΑΣ»

Υποψήφιος Πρόεδρος: ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι: 24

1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου

2. ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΦΗ) του Παναγιώτη

3. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

4. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

5. ΔΑΜΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

6. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Ηλία

7. ΚΑΝΤΟΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του Νικολάου

8. ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΑΛΚΑΙΟΣ του Φωτίου

9. ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη

10. ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Νικηφόρου

11. ΚΩΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

12. ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους

13. ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΤΟΥ ΟΛΓΑ του Δημητρίου

14. ΜΠΕΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γρηγορίου

15. ΜΠΟΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του Χαραλάμπους

16. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Νικολάου

17. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΗ του Κυριάκου

18. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Θεοδώρου

19. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Πέτρου

20. ΤΖΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μόσχου

21. ΤΖΟΥΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη

22. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σταύρου

23. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ευαγγέλου

24. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ζαχαρία

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΟΤΑΣΗ»

Υποψήφιος Πρόεδρος: ΠΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι: 24

1. ΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

2. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΛΙΝΑ) του Στυλιανού

3. ΚΑΡΑΧΟΝΤΖΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

4. ΚΟΚΟΛΙΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Μιχαήλ

5. ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Θεοδώρου

6. ΚΟΥΤΣΟΥΛΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αποστόλου

7. ΛΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Γεωργίου

8. ΜΑΜΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Γεωργίου

9. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου

10. ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη

11. ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Σταύρου

12. ΡΟΚΟΦΥΛΛΟΥ ΑΝΝΑ του Χρήστου

13. ΣΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Γεωργίου

14. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ του Φιλίππου

15. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

16. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Γεωργίου

17. ΣΤΡΟΥΖΑ ΑΘΗΝΑ του Πέτρου

18. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΜΑΤΙΝΑ του Ανδρέα

19. ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΕΝΝΥ) του Νικολάου

20. ΤΣΙΜΠΟΥΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

21. ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αντωνίου

22. ΦΛΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Χρήστου

23. ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΑ) του Αποστόλου

24. ΨΙΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

______________________

«ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ»

Υποψήφιος Πρόεδρος: ΓΑΛΕΤΣΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι: 24

1. ΑΘΑΝΑΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου

2. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ του Μιχαήλ

3. ΒΑΡΧΑΛΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννου

4. ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιλτιάδη

5. ΓΙΑΛΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

6. ΓΚΡΙΕΛΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του Φωτίου

7. ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου

8. ΖΑΜΠΕΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του Παναγιώτη

9. ΚΑΜΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Μιχαήλ

10. ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ του Δημητρίου

11. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου

12. ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ηλία

13. ΚΟΥΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

14. ΚΡΟΝΤΗΡΗ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου

15. ΛΑΖΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του Χριστοφόρου

16. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη

17. ΜΕΛΑΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

18. ΜΠΟΥΡΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Κωνσταντίνου

19. ΠΑΝΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Αχιλλέα

20. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

21. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αναστασίου

22. ΤΣΙΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη

23. ΧΑΡΧΑΝΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Φωτίου

24. ΧΑΣΕΜΙ – ΤΟΥΣΙ ΜΑΡΚΟΣ του Μαχμούντ

«ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ»

Υποψήφιος Πρόεδρος: ΒΡΕΤΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι: 24

1. ΑΝΤΑΝΑΣΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου

2. ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Θεοφάνη

3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Ιωάννη

4. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του Αντωνίου

5. ΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ηλία

6. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Οδυσσέα

7. ΚΑΨΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Παυσανία

8. ΚΟΝΤΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Βασιλείου

9. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου

10. ΚΟΥΛΟΥΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευστρατίου

11. ΚΟΥΝΟΥΓΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Δημητρίου

12. ΚΡΕΜΑΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αποστόλου

13. ΛΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευθυμίου

14. ΜΑΛΑΓΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του Ιωάννη

15. ΜΑΡΚΑΤΣΕΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του Παύλου

16. ΜΑΡΟΥΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του Θεοχάρη

17. ΜΠΙΡΔΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Αποστόλου

18. ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Θεοδώρου

19. ΠΡΟΥΣΑΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του Αναστασίου

20. ΣΙΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Θωμά

21. ΣΙΟΥΛΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΛΙΝΑ) του Κωνσταντίνου

22. ΤΣΑΚΩΝΑ ΖΩΗ του Νικολάου

23. ΤΣΙΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Κωνσταντίνου

24. ΧΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΑ) του Χρήστου

«ΑΥΤΟΝΟΜOI ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ»

Υποψήφιος Πρόεδρος: ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξάνδρου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι: 24

1. ΑΜΠΑΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Γεωργίου

2. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ – ΒΑΛΛΗΝΔΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Νικολάου

3. ΒΡΕΤΤΑΣ ΦΟΙΒΟΣ του Ιωάννη

4. ΔΡΟΒΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Στυλιανού

5. ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Γεωργίου

6. ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου

7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΡΥΠΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

8. ΛΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου

9. ΛΑΧΑΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του Πέτρου

10. ΛΙΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

11. ΛΥΜΟΥΡΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ του Φωτίου

12. ΜΠΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ

13. ΜΠΑΛΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευαγγέλου

14. ΜΠΑΡΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ

15. ΞΕΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Αντωνίου

16. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ευθυμίου

17. ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΝΝΑ του Αγγέλου

18. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου

19. ΠΕΤΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Σπυρίδωνος

20. ΡΕΝΤΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη

21. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Γεωργίου

22. ΣΤΟΥΛΗ ΧΑΪΔΩ του Ιωάννη

23. ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ του Ιωάννη

24. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑ του Προκοπίου

______________________

«ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ ΑΘΗΝΑΣ»

Υποψήφιος Πρόεδρος: ΠΑΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ελισσαίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι: 24

1. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κοσμά

2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) του Κωνσταντίνου

3. ΓΙΟΣΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου

4. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

5. ΚΑΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη

6. ΚΟΥΝΙΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Αριστείδη

7. ΚΟΥΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

8. ΚΟΥΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

9. ΛΕΓΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του Δημητρίου

10. ΜΠΟΡΔΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου

11. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ του Παναγιώτη

12. ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη

13. ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ελευθερίου

14. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Βασιλείου

15. ΣΤΕΝΤΟΥΜΗ ΙΩΑΝΝΑ του Ιωάννη

16. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Σωκράτη

17. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΛΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του Μιχαήλ

18. ΤΡΙΜΠΟΝΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη

19. ΤΣΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

20. ΤΣΙΧΛΗ ΜΑΡΙΑΝΑ του Δημητρίου

21. ΤΣΟΥΤΣΟΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

22. ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου

23. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ του Ιωάννη

24. ΧΑΡΛΑΥΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του Περικλή

«ΘΕΜΙΔΟΣ ΜΕΤΩΠΟ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι: 12

1. ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Σπυρίδωνος

3. ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου

4. ΚΑΤΣΑΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

5. ΚΑΤΣΙΒΑΡΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Βασιλείου

6. ΚΟΥΡΝΕΤΑ ΕΥΡΥΔΙΚΗ του Παναγιώτη

7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Λεωνίδα

8. ΜΑΡΟΥΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου

9. ΜΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Γεωργίου

10. ΜΠΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΒΙΟΛΕΤΑ του Χριστοφόρου

11. ΠΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κυριάκου

12. ΡΟΔΑΝΑΚΗ ΘΕΟΝΥΜΦΗ του Ευαγγέλου

--------------------------------------

«ΜΕΤΩΠΟ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι: 14

1. ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου

2. ΓΚΙΝΟΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου

3. ΔΕΛΗΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αντωνίου

4. ΔΗΜΗΤΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Επαμεινώνδα

5. ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ

6. ΚΑΡΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

7. ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Αλεξίου

8. ΚΑΤΣΑΡΙΔΗ – ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΟΥΛΑ (ΛΙΝΑ) του Ιωάννου

9. ΚΩΝΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Χρήστου

11. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του Ανδρέα

12. ΤΟΠΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ του Νικολάου

13. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Χαραλάμπους

14. ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΑΥΔΙΑ – ΕΛΕΝΗ – ΟΛΓΑ του Ραϋμόνδου

______________________

«ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ »

Υποψήφιοι Σύμβουλοι : 14

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Ευσταθίου

2. ΓΡΑΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του Αντωνίου

3. ΔΕΔΕΛΕΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χαραλάμπους

4. ΕΛΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευθυμίου

5. ΖΑΓΚΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου

6. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Γεωργίου

7. ΚΛΕΙΩΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αγγελή

8. ΚΟΨΙΔΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΚΛΕΙΩ) του Κωνσταντίνου

9. ΜΠΑΖΑΝΤΕ ΑΠΟΛΛΩΝ του Γεωργίου

10. ΜΥΤΑΛΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θωμά

11. ΝΤΟΥΡΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

12. ΠΑΠΑΚΑΣΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνα

13. ΣΚΑΠΙΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – ΟΡΕΣΤΗΣ του Γεωργίου

14. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Εμμανουήλ

______________________

«ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι: 24

1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Διονυσίου

2. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Ευσταθίου

3. ΒΡΑΧΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη

4. ΓΟΥΝΑΡΗ – ΧΑΤΖΗΣΑΡΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΝΕΤΤΑ του Νικολάου

5. ΚΑΠΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου

6. ΚΑΤΣΙΝΑ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου

7. ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

8. ΚΟΥΤΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη

9. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΚΗΣ ΣΠΗΛΙΟΣ του Χαραλάμπους

10. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Παναγιώτη

11. ΛΟΥΤΖΙΟ ΑΝΤΖΕΛΑ του Πανταλέο

12. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Αθανασίου

13. ΜΠΑΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ανδρέα

14. ΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

15. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

16. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

17. ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ομήρου

18. ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου

19. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Φωτίου

20. ΡΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου

21. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Πέτρου

22. ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Σπυρίδωνος

23. ΦΟΥΝΤΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Σωτηρίου

24. ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ – ERGA OMNES – ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι: 24

1. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του Χαραλάμπους

2. ΒΕΡΒΕΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

3. ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

4. ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Βασιλείου

5. ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

6. ΚΑΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Ευαγγέλου

7. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Πέτρου

8. ΛΥΤΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Εμμανουήλ

9. ΜΑΡΓΕΤΗ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΑΔΑ) του Δημητρίου

10. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστοδήμου

11. ΝΑΚΑ ΕΡΑΣΜΙΑ (ΕΡΣΗ) του Κωνσταντίνου

12. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αναστασίου

13. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του Χριστοφόρου

14. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ

15. ΠΑΠΑΤΣΩΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Γεωργίου

16. ΠΡΑΣΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

17. ΡΑΛΛΑΤΟΥ – ΜΠΕΡΙΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του Κωνσταντίνου

18. ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ του Δημητρίου

19. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Δήμου

20. ΤΕΝΤΖΕΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου

21. ΤΡΑΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Σπυρίδωνος

22. ΤΣΑΓΚΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ευθυμίου

23. ΤΣΑΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Πολυζώη

24. ΧΡΟΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του Δημητρίου

-------------------------------

«ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι: 24

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου

2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Γεωργίου

3. ΒΗΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου

4. ΒΡΥΩΝΗ ΑΘΗΝΑ (ΝΑΝΑ) του Σωκράτη

5. ΓΚΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου

6. ΓΚΟΤΣΗ – ΜΑΓΚΟΥΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του Αριστείδη

7. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου

8. ΔΑΙΜΟΝΑΚΟΣ ΔΙΚΑΙΟΣ του Θεοδοσίου

9. ΕΛΛΗΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γαβριήλ

10. ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χαραλάμπους

11. ΚΑΚΟΥΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Γεωργίου

12. ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου

13. ΚΑΝΕΛΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Λεωνίδα

14. ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΑΡΤΕΜΙΣ του Κωνσταντίνου

15. ΚΛΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Εμμανουήλ

16. ΚΟΡΔΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Κωνσταντίνου

17. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Φιλίππου

18. ΚΟΥΡΕΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του Θεοδώρου

19. ΛΥΣΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΑ) του Αλεξάνδρου

20. ΜΑΣΣΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΜΑΡΙΑ (ΕΜΗ) του Γεωργίου

21. ΜΠΡΑΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του Χαραλάμπους

22. ΠΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη

23. ΣΤΑΜΑΔΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

24. ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

Υποψήφιος Πρόεδρος:

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ευσταθίου

TAGS:

Aποδοχή Cookies

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies της Google ή/και άλλων παρόχων διαφήμισης για την παροχή των υπηρεσιών του, για την εξατομίκευση διαφημίσεων και για την ανάλυση της επισκεψιμότητας. Η Google κοινοποιεί πληροφορίες σχετικά με την από μέρους σας χρήση αυτού του ιστότοπου. Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies.

Διαβάστε περισσότερα